Stretnutie tvorcov farského mediálneho obsahu

V utorok, 13. septembra 2022, sa v Diecéznom centre v Žiline uskutočnilo stretnutie tvorcov farského mediálneho obsahu. Navzájom sa podelili o svoje skúsenosti s mediálnym priestorom a potom sa im prihovoril Alojz Mičieta, ktorý študuje médiá a komunikáciu na prestížnej univerzite Santa Croce v Ríme.

Kto by mal záujem a ochotu prispieť ku všeobecnej informovanosti v našom saleziánskom diele, môže sa ozvať na mail imriska(zavináč)saleziani.sk.

Možností je mnoho – napísať článok z podujatia, alebo akcie organizovanej vo farnosti, prípadne mládežníckom stredisku, oratóriu, či už pre verejnosť, alebo jednotlivé organizované skupiny, ktoré tu pôsobia – mládežnícke stretká, modlitby otcov, modlitby matky…. Je tu možnosť podeliť sa z pravidelnej činnosti alebo z nejakého podujatia, stretnutia, akcie, dodať aspoň základné informácie, podeliť sa o zážitok, myšlienku, dodať zopár použiteľných záberov.

„Boh si nevyberá schopných, ale uschopňuje ochotných.“ Netreba vedieť, skôr byť ochotný prispieť, podeliť sa, možno sa niečo nové naučiť. S napísaním vieme pomôcť, niekto možno dodá info., niekto pošle foto. Tak ako, ideš do toho? 😉

©2024 Saleziáni Nová Dubnica

Log in with your credentials

Forgot your details?