Jarné prázdniny v Saleziánskom stredisku.

Posledné roky už jarné prázdniny bývajú čoraz viac jarnými. Aspoň čo sa týka počasia. Sychravo, všade kopa blata, moc to človeka von neláka. Avšak Saleziánske stredisko má pre vás aj v tomto prípade pestrú ponuku, ako zmysluplne stráviť voľný čas.

Pre súťaživé tipy bola ako ušitá ponuka turnajov v našom stredisku. Stolný tenis, stolný futbal, biliard, to všetko sú hry ktoré vedia chytiť za srdce nejedného športovca. Vždy je to zaručený spôsob, ako vyčariť úsmev na tvárach mladých. Pravdaže, aj výlet do okolia patrí k obligátnym ponukám nášho strediska. Tento krát to boli Vršatské bralá. A aj keď by sme boli radi videli najradšej všetko v bielych farbách snehu, spokojnosť bola aj tým čo nám Pán doprial. Na vybláznenie to určite stačí. K jarným prázdninám patrí aj ponuka korčuľovania. Aj keď sme museli zmeniť tradičné miesto, a vycestovať až do Trenčína, stálo to skutočne za to. Tí zdatnejší si zmerali sily v hokejovom umení, no a ostatní sa mohli zdokonaľovať v korčuliarskom umení individuálnym tréningom pri korčuľovaní. No a pravdaže, vrcholom bola lyžovačka. Aj v tomto prípade sme zaznamenali zmenu tradičnej destinácie. Rozhodli sme sa cestovať až na Kubínsku hoľu. Napriek náročnému terénu, keďže celý deň snežilo, všetci boli spokojní. Predsa len, je to nádherné stredisko s vynikajúcou ponukou. Tak hádam sa tam ešte spolu niekedy vyberieme.

Veríme, že mnohí ste zažili osobne niektorú z našich prázdninových aktivít. A ak aj nie, určite nezaváhajte v budúcnosti. V Saleziánskom stredisku vždy nájdete príjemné prostredie a dobrých kamarátov.

©2024 Saleziáni Nová Dubnica

Log in with your credentials

Forgot your details?