Katarínsky večer v oratku

Záver cirkevného roka sa mladší animátori rozhodli stráviť spoločne. Zorganizovali katarínsky večer, na ktorý si pozvali a niekoľko priateľov. Hoci išlo o menšiu akciu, zorganizovali ju vo veľkom štýle. Upratali a vyzdobil divadelnú sálu, pripravili občerstvenie a techniku.

Že to nebude klasický piatkový zábavný večer v oratku bolo vidno už podľa slávnostného oblečenia. Celým večerom mladých sprevádzal skúsený animátor Aďo Kuchárik. Po úvodných slovách direktora miestneho saleziánskeho diela a komunity, Mareka Michalenka, nasledoval už klasický otvárací Belgický tanec. Pozdraviť účastníkov katarínskeho večera prišiel aj pán farár Bohumil Piešťanský.

Popri tanci a zábave sa nezabudlo ani na fotenie, ktoré zabezpečil Richard Klánek. O techniku a výber dobrej hudby sa, tiež už tradične, postaral Martin Kopecký, ktorému počas akcie pomáhal Adam Chovanec.

Po pandemickej prestávke sa tak vďaka ochote mladých podarilo aspoň v menšom osláviť sviatok Svätej Kataríny. Aj v mene účastníkov ďakujeme všetkým organizátorom a tým, čo pomohli s prípravami, hoci niektorí z nich sa, kvôli iným záväzkom, nemali možnosť samotného katarínskeho večera zúčastniť. Tešíme sa na ďalšie vydarené akcie v oratku.

©2024 Saleziáni Nová Dubnica

Log in with your credentials

Forgot your details?